MEPS SİTE YÖNETİMİ:
Yaşam alanlarımız değişen zamanla birlikte bireysel evlerden, toplu yaşam alanlarına doğru kaymıştır. Toplu yerleşim, ortak alan kavramını bizlerle tanıştırdı. Yürüyüş yollarını kim temizlemeli, havuz bakımı kimin sorumluluğunda, çimleri kim biçecek gibi sorular da site sakinlerinin kafasını meşgul etmeye başladı.

MEPS LTD, adanın en profesyonel site ve emlak yönetimi firması olma misyonu ile, tüm bu sorulara hızlı, etkili ve ekonomik yanıtlar sunuyor.

Profesyonel site yönetimi size sadece temiz ve güvenli bir yaşam alanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda birbiriyle anlaşamayan site sakinleri, plansızca yapılmış harcamalar, site içerisinde işlemeyen ve denetimden uzak bir hizmet yapısı, kontrol edilemeyen giderler, sosyal yaşamdan çalınan huzur ve ekonomik kayıplar gibi birçok olası sorunu başlamadan çözer.

Oysa bütün bu sorunlar profesyonel olarak ele alındığında bir sitede ihtiyaç duyulan her nokta doğru yönetilerek, site sakinlerine aileleri, sosyal hayatları ve iş yaşamlarına gerekli zamanı ayırabilme şansı verilecektir.
Profesyonel site yönetimine ihtiyaç duyan hizmetler, yönetimsel, teknik ve altyapısal bina yönetimi olarak özetlenebilir.

Sitelerin ihtiyaç duydukları ve dışarıdan temin etmek zorunda oldukları temizlik, gözetim ve kontrol, ilaçlama, iç ve dış mekan bahçe ve bitki bakımları, fatura ödemesi, ortak alan sigortalanması gibi hizmetler MEPS Ltd tarafından profesyonelce ve titizlikle halledilmektedir.

MEPS Ltd’den uzman site yönetimi hizmeti almak bütün bu sorunları tek elden çözme ve yönetmeyi mümkün kılar ve site sakinlerine yaşam kalitelerini artırma imkanı sağlar.